Limitovaná minimalistická peněženka PRAGANO 2024

Limitovaná moderní minimalistická peněženka s chytře řešenými kapsami na karty, bankovky i mince. Prémiová hladká italská kůže Buttero ve specifické barevné kombinaci a se speciální "Mistrovskou" ražba zdarma! V limitované edici 99 ks!

Jakou chcete ražbu Mistrovství? (zdarma)
Vyberte ražbu monogramu nebo slova
Vyberte si dárkové balení
Chci balzám na kůži, aby mi výrobek vydržel déle krásný (běžná cena 275 Kč) ?
Dostupnost Skladem 20d
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: 99-6
1 480 Kč
Limitovaná minimalistická peněženka PRAGANO 2024
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Spoléhám se na ověřené dodavatele z Česka i ze zahraničí, kteří poskytují maximální kvalitu.
Zakázková výroba
Zakázková výroba
Vyrábím výrobky i v jiných barvách a provedení, než je možné vidět na fotkách. Úpravy jsou možné na požádání.
Dárkové balení
Dárkové balení
Všechny výrobky doručujeme v udržitelném balení. Expresní produkty odesíláme do týdne.
Váš osobní výrobce
Váš osobní výrobce
Vyrábíme vše v Brně. Každou objednávku pečlivě kontrolujeme před odesláním.

Limitovaná moderní minimalistická peněženka s chytře řešenými kapsami na karty, bankovky i mince.


Tenká minimalistická peněženka z prémiové kůže Buttero v českých národních barvách. Pohodlně se nosí v kapse kalhot i saka a snadno tak nahradí klasickou objemnější peněženku. Vejde se do ní cca 4 až 8 karet, pár mincí a české i zahraniční bankovky vyšších nominálních hodnot. Originální tvar kapes na karty vyžaduje na začátku chvíli cviku, ale poté se odmění bezkonkurenčními malými rozměry a zároveň vám karty nepropadnou dovnitř. Kapsa na mince nepotřebuje zapínání a opět se vám tak odmění minimálními rozměry. Pokud vás už unavuje nosit velkou šrajtofli, tak tato peněženka je ideální chytré řešení. Parametry: rozměry v zavřeném stavu: 9,5 cm x 10,5 cm (šířka x výška). Rozměry v otevřeném stavu: 18,5 x 10,5 (šířka x výška). Prémiová hovězí hlazená useň o síle cca 1,2 mm Monogram: rádi Vám z peněženky uděláme podepsaný originál přímo Vás. Text razíme viditelně na čelní stranu peněženky, do pravého spodního rohu(foto písmen a varianty najdete v galerii fotek výše.

Fotografie a videa jsou ilustrační, kůže je přírodní materiál a není překrytý umělou vrstvou barvy, jako třeba levná koženka nastříkaná barvou podle RAL vzorníku. Může se proto barevně mírně odlišovat mezi jednotlivými kusy kůží, které k nám z koželužny dorazí - mohou mít trochu odlišný nádech, i když je odstín stejný. Zároveň do hry vstupuje spousta faktorů, jako osvětlení (denní, venkovní, stín, soumrak) a zobrazení na každém displeji (jinak to vypadá na telefonu a jinak na notebooku a jinak na televizi). Výrobky fotíme pod umělým denním světlem 5500 Kelvina a vyrovnané podle bílé barvy, ale ani tohle někdy nenahradí osobní zkušenost, pokud lpíte na naprosto dokonalém sladění. Pokud potřebujete výrobek úplně přesně spasovat třeba s botami nebo kabelkou kousek vedle kousku, nezbývá, než srovnat reálný výrobek naživo vedle sebe.

 

Kategorie: Peněženky
Hmotnost: 0.5 kg

1

Prohlédněte si naši peněženku zblízka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: